Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 26 395 395
Latviešu
Valoda: Latviešu
Latviešu
Valoda: Latviešu
+371 26 395 395
0

Tik Tok trends- Sunburn Blush.

Autors: Iveta Valdzere 
Datums: 22.05.2023 16:01
142 skatījumi
Jaunais Tik Tok trends "Sunburn Blush" jeb  vaigu sārtuma uzklāšanas tehnika, kas imitē vieglu saules apdeguma efektu ir  tieši laikā uz vasaras sezonu. 
Koncepts ir pavisam vienkāršs - bagātīgi uzklāj savu iemīļotāko vaigu sārtumu nepārtrauktā puslokā uz vaigiem un arī deguna vidusdaļā, tad iztušē līdz vēlamajai intensitātei un pludmalē pavadītas dienas efekts ir gatavs. Par laimi bez UV starojuma izraisītajiem negatīvajiem aspektiem...
Šai tehnikai vislabāk noderēs krēmveida vai šķidrais vaigu sārtums, jo tas sniedz nepieciešamo "glow" efektu, kā arī jāatrod piemērots tonis, kas būs vairāk sarkanīgs, oranžīgs, ne tik daudz kā rozā  vai bronzīgs. 
Ieteikums no mūsu sortimenta:
Mūsu favorīts Milani 
Cheek Kiss Cream Blush tonī Coral Crush- tam ir kūstoša, plāna tekstūra, piemērots tonis un bonuss- vari to lietot arī uz lūpām.


Gaišākai ādai derēs Milani Supercharged Multistick tonī Peach Thrill- tā pati kūstošā, plānā tekstūra un iespēja lietot uz lūpām, bet papildus vēl ērta lietošana pateicoties zīmuļveida formai.

Un noslēgumā variants ar pusmatētu tekstūru taukainas ādas īpašniecēm- e.l.f. Putty Blush tonī Tahiti - šis krēmveida vaigu sārtums pēc uzklāšanas transformējas uz dabīgi matēta pūdera finišu.

Cerams, ka arī Tu pamēģināsi šo tehniku un Tev patiks! :)

Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos