Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 26 395 395
Latviešu
Valoda: Latviešu
Latviešu
Valoda: Latviešu
+371 26 395 395
0
Šie noteikumi nosaka tīmekļa lapas www.calisto.lv lietošanas un preču iegādes kārtību.

Lietotājs ir rīcībspējīga fiziskā vai juridiskā persona, kas iepērkas www.calisto.lv. Nepilngadīgas fiziskās personas no 14 līdz 18 gadiem ww.calisto.lv pakalpojumus izmanto vienīgi ar vecāka vai aizbildņa atļauju, izņemot gadījumus, kad to rīcībā ir pašu ieņēmumi.
​ 
Ja Lietotājs iegādājas www.calisto.lv piedāvātās preces, šie noteikumi tiek uzskatīti par juridiski saistošu dokumentu, kurā noteiktas pušu tiesības un pienākumi, saistībā ar preču iegādi, samaksu par tām, kā arī preču piegādes un atgriešanas nosacījumi.

Ja Lietotājs vēlas iegādāties preces www.calisto.lv, Lietotājam pirms preču iegādes ir pienākums iepazīties ar Lietošanas noteikumiem un pirms darījuma pabeigšanas apstiprināt šo iepazīšanos. Tādējādi, ja Lietotājs ir iegādājies preci www.calisto.lv, ir uzskatāms, ka Lietotājs ir iepazinies ar noteikumiem un tiem piekrīt. Vienlaikus, piekrītot noteikumiem, Lietotājs arī apstiprina, ka  tam ir tiesības reģistrēties un iegādāties preces interneta veikalā www.calisto.lv atbilstoši šiem noteikumiem.

​​VISAS PREČU CENAS INTERNETVEIKALĀ IR NORĀDĪTAS AR NODOKĻIEM.
Cenā NAV iekļautas preču piegādes izmaksas.​

PASŪTĪŠANA:

Piereģistrēšanās. Reģistrējoties aizpildiet prasītos lauciņus un apstipriniet reģistrāciju. 
Reģistrējoties Jūs piekrītat saņemt www.calisto.lv jaunumus uz e-pastu, kas tiks norādīts veicot reģistrāciju. Gadījumā, ja vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas, rakstiet atteikumu uz e-pastu usacosmetics@inbox.lv
Pasūtīšanu iespējams veikt arī nereģistrētiem lietotājiem. 
Izvēlieties produktus un pievienojat pirkumu grozam. Pirkumu grozā ir iespējams veikt izmaiņas - produktus, kurus nolēmāt neņemt, varēsiet izdzēst. 
Aizpildiet prasītos lauciņus. Adresi norādiet to, kurā vēlēsieties saņemt sūtījumu.  Apstipriniet pasūtījumu nospiežot Veikt pirkumu.
Produktu dizains var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā. Attēliem ir informatīvs raksturs.
Ja klientam, kurš pasūtījis un iegādājies produktu Mājas lapā, nav tiesībspējas un vai rīcībspējas, par produkta pasūtījumu un samaksu ir atbildīgs šīs personas likumīgais pārstāvis (piem., vecāki, aizgādņi). Iepriekšminētajā gadījumā pasūtījums nav atsaucams, kā arī veiktā pirkuma maksa nav atmaksājama. 

APMAKSA

Pasūtījumu Jūs varat apmaksāt:

  • izmantojot tiešsaistes maksājumus mūsu e-veikalā sekojošu banku klientiem: PaySera, SwedBank, SEB Banka, Citadele, Nordea;
  • izmantojot maksājumu karti VISA, MasterCard, Maestro;
  • ar maksājuma karti vai skaidrā naudā, saņemot pasūtījumu mūsu veikalā Nometņu ielā 6, Rīga;
  • ar bankas pārskaitījumu pēc priekšapmaksas rēķina saņemšanas 2 darba dienu laikā;
  • izmantojot dāvanu karti.

PREČU PIEGĀDE

Preci nosūtīsim pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas mūsu kontā.

Preču piegāde pēc Jūsu izvēles:

Preci variet saņemt ar Omniva starpniecību. 
Preci variet saņemt ar kurjera starpniecību.
Preci variet saņemt mūsu veikalā Nometņu ielā 6, Rīgā.

PIEGĀDES IZMAKSAS:

Piegādes izmaksas ar Omniva starpniecību ir 1.99 EUR. (Bezmaksas piegāde ar Omniva pirkumiem virs 29.99EUR).
Piegādes izmaksas ar kurjera starpniecību ir 4.00 EUR.
Pasūtījuma saņemšana veikalā Nometņu ielā 6, Rīga ir bezmaksas.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Izmantojamas atbilstoši LR likumdošanai ( Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. pants, Noteikumi par distances līgumu MK Nr.255) 

​Saskaņā ar MK Noteikumu par distances līgumu Nr.255 19.punktu patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā un  atgriezt iegādāto preci atpakaļ. Pircējs informē SIA Love Makeup par atgriešanu paziņojot par to rakstiski (usacosmetics@inbox.lv) norādot atgriešanas objektu un pasūtījuma numuru.
Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 9.punktu Patērētājs sedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas. 
Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 11.punktu  Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 punktu 22.5. Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja: patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.
 Atgrieztajai precei jābūt oriģinālā iepakojumā. Preces nedrīkst būt bojātas. Atpakaļsūtāmai precei jābūt tādā pašā stāvoklī kāda tā bija to saņemot. Preces nav lietotas, nav zaudējušas tirdzniecības izskatu (saglabātas etiķetes, drošības plēvītes u.c.).

NAUDAS ATGRIEŠANA


Naudas atgriešana notiek 2 darba dienu laikā Jūsu kontā, pēc atgrieztās preces saņemšanas. Samaksu par transporta vai pasta pakalpojumiem šajā gadījumā sedzat Jūs.

PRIVĀTUMA POLITIKA

1. Vispārīgie noteikumi.

1.1. Šī Privātuma politika apraksta, kā SIA “Love Makeup”, reģ. nr. 50103861731, jur.adrese- Nometņu iela 6-4, Rīga, LV-1048 (turpmāk saukts arī – “Datu pārzinis”) iegūst, apstrādā un glabā personas datus, ko www.calisto.lv iegūst no saviem klientiem un personām, kas apmeklē interneta mājaslapu (turpmāk saukts – “Datu subjekts” ).

1.2. Personas dati ir jebkura informācija attiecībā uz identificētu vai identificējamu fizisku personu, t. i., Datu subjektu. Apstrāde ir jebkura ar personas datiem saistīta darbība, piemēram, iegūšana, ierakstīšana, pārveidošana, izmantošana, skatīšana, dzēšana vai iznīcināšana.

1.3. Datu pārzinis ievēro likumdošanā paredzētos datu apstrādes principus un spēj apstiprināt, ka personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu.

2. Personas datu iegūšana, apstrāde un glabāšana.

2.1. SIA Love Makeup iegūst tādu patērētāja personīgo informāciju, kas ir nepieciešama pasūtījuma apstrādei un izpildei. Šīm vajadzībām mēs prasām sniegt patērētajam tādu informāciju kā – vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, kontakttālrunis. SIA Love Makeup nepieprasa un neapstrādā sensitīvos personas datus. Patērētāja sniegtā informācija palīdz mums īstenot mūsu servisu, apstrādāt patērētāja  pieprasījumus, piegādāt preci un sniegt Jums atbalstu.

2.2. Personu identificējošu informāciju Datu pārzinis iegūst, apstrādā un glabā, galvenokārt izmantojot internetveikala vietni un e-pastu. Dati ir ierakstīti internetveikala platformā pasūtījumu sadaļā. Internetveikala platformai ir piekļuve tikai uzņēmuma darbiniekiem, piekļuve aizsargāta ar drošu paroli.

 2.3. Apmeklējot un izmantojot internetveikalā sniegtos pakalpojumus, Jūs piekrītat, ka jebkura sniegtā informācija tiek izmantota un pārvaldīta atbilstoši Privātuma politikā noteiktajiem mērķiem.

2.4. Datu subjekts ir atbildīgs par to, lai iesniegtie personas dati būtu pareizi, precīzi un pilnīgi. Apzināta nepatiesas informācijas sniegšana tiek uzskatīta par mūsu Privātuma politikas pārkāpumu. Datu subjektam ir pienākums nekavējoties paziņot Datu pārzinim par jebkurām izmaiņām iesniegtajos personas datos.

2.5. Datu pārzinis nav atbildīgs par zaudējumiem, kas nodarīti Datu subjektam vai trešajām personām, ja tie radušies nepatiesi iesniegtu personas datu dēļ.

3. Klientu personas datu apstrāde

3.1. Datu pārzinis var apstrādāt šādus personas datus:

3.1.1. Vārds, uzvārds
3.1.2. Kontaktinformācija (e-pasta adrese un/vai tālruņa numurs)
3.1.3. Darījuma dati (iegādātās preces, piegādes adrese, cena, maksājuma informācija u.t.t.).
3.1.4. Jebkuru citu informāciju, kura iesniegta mums vietnes piedāvāto pakalpojumu un preču iegādes laikā vai sazinoties ar mums.

3.2. Papildus iepriekšminētajam, Datu pārzinim ir tiesības pārbaudīt iesniegto datu precizitāti, izmantojot publiski pieejamos reģistrus.

3.3. Personas datu apstrādes juridiskais pamats ir Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta a), b), c) un f) apakšpunkts:

a) datu subjekts ir devis piekrišanu savu personas datu apstrādei vienam vai vairākiem konkrētiem nolūkiem;

b) apstrāde ir vajadzīga līguma, kura līgumslēdzēja puse ir datu subjekts, izpildei vai pasākumu veikšanai pēc datu subjekta pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas;

c) apstrāde ir vajadzīga, lai izpildītu uz pārzini attiecināmu juridisku pienākumu;

f) apstrāde ir vajadzīga pārziņa vai trešās personas leģitīmo interešu ievērošanai, izņemot, ja datu subjekta intereses vai pamattiesības un pamatbrīvības, kurām nepieciešama personas datu aizsardzība, ir svarīgākas par šādām interesēm, jo īpaši, ja datu subjekts ir bērns.

3.4. Datu pārzinis glabā un apstrādā Datu subjekta personas datus, kamēr pastāv vismaz viens no zemāk norādītajiem kritērijiem:

3.4.1. Personas dati nepieciešami tiem nolūkiem, kam tie saņemti;
3.4.2. Kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā Datu pārzinis un/vai Datu subjekts var realizēt savas leģitīmās intereses, kā piemēram, iesniegt iebildumus vai celt vai vest prasību tiesā;
3.4.3. Kamēr pastāv juridisks pienākums datus glabāt, kā piemēram, saskaņā ar Grāmatvedības likumu;
3.4.4. Kamēr ir spēkā Datu subjekta piekrišana attiecīgajai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits personas datu apstrādes likumīgs pamats.

Izbeidzoties šajā punktā minētajiem apstākļiem, izbeidzas arī Datu subjekta personas datu glabāšanas termiņš un visi attiecīgie personas dati tiek neatgriezeniski izdzēsti no datoru sistēmām un elektroniskajiem un/vai papīra dokumentiem, kas saturējuši attiecīgos personas datus vai arī šie dokumenti tiek anonimizēti.

3.5. Lai pildītu savas saistības pret Datu subjektu, Datu pārzinim ir tiesības nodot Jūsu personas datus sadarbības partneriem, datu apstrādātājiem, kas veic nepieciešamo datu apstrādi mūsu uzdevumā, piemēram, grāmatvežiem, kurjerdienestiem u.c. Datu apstrādātājs ir personas datu pārzinis. Pēc pieprasījuma mēs varam nodot Jūsu personas datus valsts un tiesībsargājošajām iestādēm, lai nepieciešamības gadījumā aizstāvētu savas juridiskās intereses, sastādot, iesniedzot un aizstāvot juridiskas prasības.

3.6. Apstrādājot un glabājot personas datus, Datu pārzinis īsteno organizatoriskos un tehniskos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, mainīšanu, izpaušanu un jebkādu citu nelikumīgu apstrādi.

4. Datu subjekta tiesības

4.1. Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Latvijas Republikas tiesību aktiem Jums ir tiesības:
4.1.1. Piekļūt saviem personas datiem, saņemt informāciju par to apstrādi, kā arī pieprasīt Jūsu personas datu kopiju elektroniskā formātā un tiesības uz šo datu nodošanu citam pārzinim (datu pārnesamība);
4.1.2. Pieprasīt labot nepareizus, neprecīzus vai nepilnīgus personas datus;
4.1.3. Dzēst savus personas datus (“tikt aizmirstam”), izņemot gadījumus, kad likums pieprasa saglabāt datus;
4.1.4. Atsaukt savu iepriekš sniegto piekrišanu personas datu apstrādei;
4.1.5. Ierobežot savu datu apstrādi – tiesības pieprasīt, lai mēs īslaicīgi pavisam pārtraucam apstrādāt visus Jūsu personas datus;
4.1.6. Vērsties Datu valsts inspekcijā
Pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu varat iesniegt, aizpildot formu klātienē Nometņu ielā 6-4, Rīgā, LV-1048, vai arī iesūtot pieprasījumu elektroniski, rakstot uz klientu atbalsta dienesu usacosmetics@inbox.lv.

5. Nobeiguma noteikumi

5.1. Šī Privātuma politika izstrādāta saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes regulu (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), kā arī Latvijas Republikas un Eiropas Savienības spēkā esošajiem likumiem, kā arī saskaņā ar Latvijas Republikas likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”.

5.2. Datu pārzinim ir tiesības veikt izmaiņas vai papildinājumus Privātuma politikā jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma. Labojumi stājas spēkā pēc to publicēšanas mājas lapā www.calisto.lv

SĪKDATNES (COOKIES)

Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, www.calisto.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot www.calisto.lv lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Šīs sīkdatnes ļau atpazīt jūsu datoru nākamajā apmeklējuma reizē. Izmantotā informācija ir attiecināma tikai uz Jūsu datoru un var iekļaut IP adresi, datumu un laiku, kad apmeklējāt mājas lapu, kā arī apmeklētās mājas lapas sadaļas. Mēs ievācam aktuālo informāciju, lai pārraudzītu un analizētu mūsu mājas lapu. Šī informācija tiek izmantota tikai mājas lapas statistikas nolūkos. Informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta arī Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. www.calisto.lv mājaslapa izmanto rīku Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji lieto mājaslapu.  

Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos