Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 26 395 395
Latviešu
Valoda: Latviešu
Latviešu
Valoda: Latviešu
+371 26 395 395
0

Tik Tok trends- Sejas liftings ar konsīleri. Vai tas strādā?

Autors: Iveta Valdzere 
Datums: 05.07.2022 12:29
177 skatījumi

Kopš 2017.gada, kad amerikāņu modele Bella Hadid parādījās sabiedrībā jaunā izskatā, ko vienā vārdā varētu nosaukt par sejas liftingu, tas ir kļuvis par vienu no galvenajiem trendiem kosmetoloģijas un make up pasaulē.  Kopumā tas izskatās  tā it kā mati būtu cieši saņemti augstā zirgastē (Ponytail) ; visas sejas līnijas ir augšupvērstas- uzacis, acu ārējie kaktiņi, vaigu kauli un lūpu kaktiņi. Klīst dažādas runas par to, kā Bella Hadid ir panākusi šo efektu- no ķirurģiskas iejaukšanās un sejas filleriem līdz sejas līmlentei (face lift tape) un liftinga make up tehnikas izmantošanai. Neilgi pēc tam populāra kļuva arī uzacu liftinga procedūra, kad zem ādas ievieto speciālus diegus un savelk tos, lai uzacu kaktiņi vizuāli piepaceltos. 

Bet šoreiz mēs nerunāsim par tik dramatiskām metodēm.

Pavisam nesen sociālo tīklu platformās parādījās jauna make up tehnika, ko esam izmēģinājuši arī mēs un viennozīmīgi varam teikt: “Tas strādā!” Šī tehnika saucas “Facelift” Concealer Hack un ir veids kā ar make up palīdzību panākt dabīgu liftinga efektu.

Šīs tehnikas pamatā ir ideja pēc tonālā krēma uzklāšanas ar gaišākas krāsas konsīleri izveidot augšupejošas līnijas:

-> no acu ārējiem kaktiņiem virzienā uz deniņiem;

-> no nāss virzienā uz deniņiem,  virs vaigu kaula (apstājamies apmēram tur, kur sākas iedomāta līnija no acu zīlītes uz leju);

-> no lūpu kaktiņiem virzienā uz ausi, zem vaigu kaula (apstājamies pusceļā).

Mums šim nolūkam vislabāk patika Boys`n Berries Pro Camouflage Konsīleris Lie to Me, jo tas ir sedzošs, krēmīgs un viegli iztušējams. Tas nenofiksējas uzreiz, ļaujot mierīgi iztušēt pārejas. Kā palīgu iztušēšanai izmantojām samitrinātu L.A. Girl make up sūklīti.

Lai nofiksētu konsīleri noteikti vajadzētu izmantot finiša pūderi, kam arī vajadzētu būt gaišākam par Jūsu ādas toni.  Tam lieliski noder šis finiša pūderis no L.A. Girl Instant Finish Blurring Loose Powder tonī Light , jo tas vienlaicīgi nodrošinās arī “blurr” efektu vizuāli nomaskējot sīkās līnijas un ādas tekstūru, kā arī tas nesatur talku.

Ja neesi vēl mēģinājis šo tehniku, tad iesakām to pamēģināt, jo tā ir ļoti vienkārša, bet efektīva. 

Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos