Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+371 26 395 395
Latviešu
Valoda: Latviešu
Latviešu
Valoda: Latviešu
+371 26 395 395
0

Kā pilnībā izmantot savu dabīgo skropstu potenciālu?

Autors: Iveta Valdzere 
Datums: 30.06.2022 14:01
684 skatījumi

Ne katrai no mums daba ir devusi sapņaini garas skropstas, kas asociējas ar sievišķību un neaizmirstamu acu skatienu. Vēl jo vairāk ejot gadiem, sevišķi sasniedzot 35 gadu vecumu, kad sievietes organismā palēninās metabolisms un šūnu atjaunošanās, skropstas mēdz kļūt plānākas un īsākas.

Par laimi ir lietas, ko mēs varam darīt, lai iegūtu no savām dabīgajām skropstām maksimālo rezultātu.

Pirmais, ko mēs varam darīt ir lietot serumu skropstu augšanai. Pirms 14 gadiem, 2008.gadā ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (Food and Drug Administration (FDA)) apstiprināja pirmo līdzekli skropstu augšanas veicināšanai Latisse un daudzus gadus tas savas dārdzības,  ierobežotās pieejamības un informācijas dēļ bija greznība, ko varēja atļauties tikai slavenības (zināmākā no tām Kim Kardashian). Pēdējo gadu laikā šī situācija ir ievērojami mainījusies un šobrīd efektīvus skropstu augšanas serumus var iegādāties arī cenu kategorijā 10-20EUR par 3ml iepakojumu, kurš pietiek 3-6 mēnešu kursam. Pretēji citām metodēm, tādām kā rīcineļļas uzklāšana uz skropstām, šie serumi notur skropstas aktīvajā augšanas fāzē, kā rezultātā tās mazāk izkrīt, kļūst ievērojami garākas un kuplākas. Viss, kas jādara, vakarā jāuzklāj serums uz skropstu augšanas līnijas ar otiņu, līdzīgi kā acu laineri.

Mūsu veikala piedāvājumā ir pieejami ražotāja Long4Lashes skropstu augšanas serumi, ko vari atrast šeit

Otrais solis, ko ļoti daudzas sievietes izlaiž, bet kas mūsuprāt (un to Jums apliecinās arī lielākā daļa vizāžistu) var darīt brīnumus ir skropstu atliecējs. Tas ir lielisks palīgs, kā padarīt acu skatienu “atvērtāku” un panākt no skropstu tušas maksimālo efektu. Rezultāti ir 100% to vērti, sevišķi, ja esi taisnu skropstu īpašniece.  Tikai atceries- lieto skropstu atliecēju pirms skropstu tušas uzklāšanas, jo pretējā gadījumā pastāv risks radīt skropstām bojājumus.

Trešais solis, ja vēlies “wow” efektu ir skropstu tušas bāze. Varbūt nevēlēsies šo papildus soli iekļaut ikdienā, bet īpašiem gadījumiem tas ir patiesi noderīgs līdzeklis, kas katru skropstiņu pārklāj ar polimēriem, padarot to biezāku un garāku.

Ceturtais solis, (ikdienas steigā daudzām no mums vienīgais solis) ir kvalitatīva, uzticama skropstu tuša. Lai cik aizraujoši nebūtu visulaiku izmēģināt jaunas skropstu tušas, ir labi, ja mums ir “uzticams draugs”, ko lietot visās tajās īpašajās reizēs, kad negribam nekādus pārsteigumus. Skropstu tušas izvēlē noteicošais faktors būs kādu efektu vēlies sasniegt un kādu birstīti esi iecienījusi. Maksimālu efektu vari sasniegt uzklājot kā  pirmo kārtu uz skropstu saknēm kuplinošo skropstu tušu, tādu kā Milani Highly Rated, kas 2019.gadā ieguva prestižo Allure balvu un tad turpināt ar otro kārtu uzklājot pagarinošo un atliecošo tušu tādu kā Milani Highly Rated Anti- Gravity, koncentrējoties uz skropstu galiem.

Tas arī viss. Nedaudz pūļu, kas attaisnojas tajā mirklī, kad Tev kāds pajautā: “Vai Tev ir pieaudzētās skropstas?”


Salidzini.lv logotips Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos